Wiek 6-8 lat
Kurs "Robotyka"

Budowanie z Lego to dobra zabawa. Regulacja prędkości silników, czujniki odległości, ruchu i przechyłu dają nieograniczone możliwości tworzenia. Zajęcia rozwijają zdolności manualne, kreatywność oraz uczą pracy w grupie. Po ukończeniu kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

Zapisz teraz
Wiek 8-10 lat
Kurs "Magia programowania"

Warsztaty prowadzone są raz w tygodniu. Podczas zajęć uczestnicy poznają podstawy programowania korzystając z narzędzi dostosowanych do potrzeb dzieci. Pracujemy w programie Scratch, który uczy młodych ludzi logicznego myślenia, współpracy, oraz wyciągania wniosków - czyli ważnych umiejętności potrzebnych do życia we współczesnym świecie. Ze Scratch możesz zaprogramować własne interaktywne historie, gry i animacje — oraz podzielić się swoimi dziełami ze społecznością online. W drugim semestrze wprowadzamy program Kodu Game Lab gdzie uczniowie uczą się tworzyć gry 3D.

Więcej informacji
Wiek 11-14 lat
Kurs "Twórca stron internetowych"

Kurs ten obejmuje podstawy tworzenia stron internetowych. Wprowadza ucznia w świat języka HTML oraz CSS (I semestr). Kolejnym etapem jest język programowania JavaScript (II semestr). Efektem końcowym kursu jest stworzenie własnych stron internetowych i publikacja ich w sieci. Po ukończeniu kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

Więcej informacji
Wiek 12-14 lat
Kurs "Python od zera do bohatera"

Python jest prostym językiem programowania idealnym do nauki dla dzieci w wieku 12-14 lat. Jest to jeden z najpopularniejszych języków. Nasze zajęcia zaczynamy od zera tak, aby każdy uczeń mógł się odnaleźć.

Więcej informacji