nauczyciel

Piotr Rejmer

Dzień dobry. Nazywam się Piotr Rejmer. Jestem informatykiem, pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w programowaniu, jest to moja wielka pasja. Sam mam 8 – letniego syna i dobrze wiem jak bardzo dzieci interesują gry komputerowe :). Jednak rodziców irytuje czas, który dziecko spędza na graniu zamiast uczeniu pożytecznych rzeczy :).

MISJA

Zamiana czasu grania na Tworzenie gier poprzez naukę programowania. 

historia

Postanowiłem przekuć zainteresowanie grami syna w pożyteczną edukację i  stąd zrodził się pomysł na SmartKod. Pomagam innym dzieciom rozwinąć się w kierunku twórczego działania z komputerem. Wspólnie tworzę z synem gry, w które może pograć z kolegami. Widzę dumę syna, gdy tłumaczy kolegom „Ja sam to zrobiłem”, a ja jako rodzic zauważam u niego wzrost kreatywności, umiejętności logicznego myślenia i dobrą zabawę. W związku z tym poczułem potrzebę, by podzielić się tym ze światem. Dlatego powstał SmartKod – zakoduj swoją przyszłość.

2019-09-23 15.14.22

Doskonale rozumiem potrzeby uczniów. Mam doświadczenie w indywidualizowaniu procesu nauki. Traktuje każdego ucznia indywidualnie i umiem dobierać cele do potrzeb i możliwości ucznia.